GTM-TNHWN3R Verification: 8022f68be7f2a759

Yoldan Notlar: Bir hisse senedi yatırımcısının Çin'deki merceği:Aura Solution Company Limited.

Piyasalar her seferinde bir riske odaklanma eğilimindedir ve şu anda ön ve merkez olan kırılgan ABD-Çin ilişkileridir. Aura Solution Company Limited, hisse senedi yatırımcıları için iki potansiyel satın alma imkanı sunmaktadır.


ABD-Çin ticaret anlaşmazlığına ilişkin başlıklar pratikte kaçınılmaz hale geldi. Çin’e yaptığımız son ziyaretlerde, ABD’de olduğu kadar doğru olduğunu söyleyebilirim. Zamanlama her şeyse, ziyaretimiz çok iyi (ya da kötü), ziyaretimiz de bir ticaret anlaşması için yüksek umutlar getirdi. derin bir karşılıklı güvensizliğe çöktü.


Aktif yatırımcı olarak mı endişeleniyoruz?

Stok seçiminde aşağıdan yukarıya bir yaklaşım izliyoruz ve bu da yatırım karar vermemizde kilit rol oynuyor. ABD-Çin ile ilgili başlıkların devam etmesini bekliyoruz. Meseleler ticaretin ötesine geçiyor ve bu nedenle kartlarda uzun süre devam eden bir uyumsuzluk süreci yaşanıyor. Haberler büyüyecek ve akacak ve olduğu gibi, stoktaki stok analizimizde de uyanık kalacağız.


Bununla birlikte, bir adım geriye atmak, sanayi ve sektör düzeyindeki ABD yatırımcıları için birkaç önemli ve uzun vadede önemli potansiyel bir paket alım olduğunu ortaya koyuyor:


Sağlık hizmeti stokları için kısa vadeli olumlu.

Tarih, bize finansal piyasaların aynı anda yalnızca bir riske odaklanabileceğini söylüyor - ve şu anda ABD-Çin. Bu durum, artan federal gözetim ve düzenleme bulutu altında hisse senedi fiyatlarının zayıfladığı ABD sağlık sektörünün sıcaklığını azaltabilir.


S&P 500 Endeksi yılın ilk dört ayında% 10,7, S&P 500 Sağlık Endeksi tarafından ölçülen sağlık hizmeti stokları ise% 1,3 olarak gerçekleşti. Ticaret tartışmaları güneye döndüğü Mayıs ayında sağlık hizmetleri piyasayı% 4'ten daha iyi performans gösterdi.


Sağlık hizmetleri, tarihsel olarak geç dönem dönemlerinde esneklik sağlayan bir kombinasyon olan sağlam serbest nakit akışı ve küresel büyümeye karşı düşük duyarlılık gösteren yüksek kaliteli bir sektördür. 10 yıllık bir çalışmadan sonra, bu iş çevrimlerinin şu an ön plana çıktığı yer burası, az sayıda uğursuz işaret henüz ortaya çıkmamış olsa bile. Makro tablo genel olarak sektörü destekleyici görünmektedir ve piyasaların dikkatini düzenleyici tehditten ve ABD sağlık stokları için kısa vadeli bir pozitif olan risk duuruna çevirdiği ölçüde.


Sağlık hizmeti hisse senetleri değerleri şu anda S&P 500 için 16.7x ortalamasının altında 15x ileri kazanç seviyesindedir. Sektörün kazanç görünümü de caziptir. Halen sağlık bakımı için% 8 olan bir yıllık kazanç artışına ilişkin konsensüs tahminleri, geniş endeksle aynı olmakla birlikte, tüketici zımbaları (% 2,6), emlak (% 4) ve kamu hizmetleri (5,5) dahil olmak üzere diğer savunma sektörlerinin çok üstündedir. %).


ABD yarı iletkenleri için zorlu uzun vadeli yol.

ABD yarı iletken endüstrisini yakından takip ediyoruz. Çin zaten kendi kendine yeterlilik kazanmaya niyetli idi. Çin yapımı 2025 planı, yarı iletken üretimini artırmak ve 2030 yılına kadar iç talebin% 80'ini karşılamak için bir hedef belirledi. ABD ile ilişkilerde son zamanlarda yaşanan soğutma, Çin’in bu konudaki kararlılığını artırabilir.


Bunun, Çin’in kilit tedarikçisi olan ABD yonga üreticileri için uzun vadeli etkileri olabilir. Tabii ki, durum çok akıcı olmaya devam ediyor ve evrimi boyunca yıllarca sürebilir. Mevcut küresel tedarik zincirlerinin bozulduğu ölçüde, “yeni bir normal” in yeniden inşa edilmesi on yıl alabilir. Teknoloji sektörünü sevmeye devam ediyoruz, ancak bizim vurgumuz donanım ve tedarik zinciri üzerindeki yazılım ve hizmetler üzerinde.


Genel olarak, değerlerin daha yüksek seviyelere ulaştığı dört aylık güçlü bir düşüşün ardından, ABD-Çin gerilimlerinin yol açtığı Mayıs düşüşü ABD hisse senetlerinde bir miktar değer kazandı. Değerlemeler tarihsel ortalamalarının üstünde olsa da, bizim görüşümüze göre gerilmiyorlar. Risk altındayız, ancak yaklaşımımıza içten davranıyoruz. Bunun gibi zamanların, hisse senedi bazında stok yatırımının yatırımcı sonuçlarında anlamlı bir fark yaratabildiğine inanıyoruz.


Daha fazla bilgi için: https://www.aurasolutioncompanylimited.com

Hakkımızda: https://www.aurasolutioncompanylimited.com/aboutus


hizmetlerimiz: https://www.aurasolutioncompanylimited.com/ourservices

Son Haberler: https://www.aurasolutioncompanylimited.com/press

Bize ulaşın: https://www.aurasolutioncompanylimited.com/contact-us

Youtube: https://youtu.be/YFbpRK6s9QY


Afrika ve Orta Doğu

Kaan Eroz

Genel müdür

Aura Çözüm Şirketi Sınırlı

E: kaan@aurasolutioncompanylimited.com

https://www.aurasolutioncompanylimited.com/mea

P: +90 532 781 00 86

Aurapedia Masaüstü: https: //www.aurapedia.org/kaan-eroz-wikipedia

Aurapedia Mobile: https: //www.aurapedia.org/kaan-eroz-mobile-view
0 views
Aura Solution Logo
  • Aura Facebook
  • Aura twitter
  • Aura Youtube
  • Aura instagram
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution