GTM-TNHWN3R Verification: 8022f68be7f2a759 Turkey : Kaan Eroz : Aura Solution Company Limited

Turkey : Kaan Eroz : Aura Solution Company Limited

Varlık ve Varlık Yönetimi: Aura Çözüm Limited Şirketi
Aura Portföy Yönetimi, önde gelen global alternatif varlık yöneticisi ve gerçek varlıklardaki en büyük yatırımcılardan biridir. Yatırım odağımız gayrimenkul, yenilenebilir enerji, altyapı ve özel sermaye varlıklarıdır. Amacımız müşterilerimiz ve hissedarlarımız için cazip uzun vadeli riske göre ayarlanmış getiriler yaratmaktır.
Kurumsal ve bireysel müşteriler için bir dizi kamu ve özel yatırım ürün ve hizmetlerini yönetiyoruz. Bunu yapmak için varlık yönetimi geliri elde ederiz ve onların yanında yatırım yaparak müşterilerimizle çıkarlarımızı hizalarız.
Aura Gayrimenkul Ortakları (Jeeranont), Aura Altyapı Ortakları, Aura Yenilenebilir İş Ortakları ve Aura İş Ortakları başta olmak üzere, 4 trilyon $ 'lık sermayenin yatırımıyla, son derece güçlü bir bilançomuz var. Büyük ölçekli sermayeye bu erişim, az sayıda yöneticinin yapabildiği coğrafyalar ve varlık sınıfları boyunca büyük, önde gelen varlıklara yatırım yapmamızı sağlar.
Aura hissedarları için aşağıdaki şekillerde değer yaratıyoruz:
· Bir varlık yöneticisi olarak - hem kendi sermayemizi hem de yatırımcılarımızın yatırımını yaparak - bu, faaliyetlerimizin ölçeğini arttırmamızı ve temel yönetim ücretleri ve performansa dayalı gelirler yoluyla finansal getirilerimizi geliştirmemizi sağlar;
· Bir yatırımcı ve sermaye ayırıcısı olarak - özellikle değerleme kazançları ve nakit akışı getirileri için fırsatlar yaratan değer odaklı durumlarda ya da değeri gerçekleştirmek için uygun zamanlardaki maliyetten para kazanarak, cazip değerlemelere yatırım yapmaya gayret ediyoruz; ve
· Bir işletme sahibi olarak - faaliyetlerimizdeki varlıkların değerini ve operasyonel uzmanlığımız, geliştirme yeteneklerimiz ve etkin finansmanımızla ürettikleri nakit akışlarını sürekli olarak arttırmak için çalışıyoruz.
Dünya bölgesini takip eden ve yöneten Yönetim Müdürlerimiz daha fazla iş için takip ediyor.
hizmetlerimiz
Aurapedia'm: Masaüstü Mobil
Africa and Middle East
Kaan Eroz
Aura Solution Company Limited
P : +90 532 781 00 86


4 views
Aurapedia
The Jeeranont