GTM-TNHWN3R Verification: 8022f68be7f2a759 Teklifimiz : Aura Solution Company Limited

Teklifimiz : Aura Solution Company Limited

Erişim
Müşterilerimize, yatırım fırsatlarını ortaya çıkarmaya yardımcı olabilecek insanlara ve bakış açılarına erişmelerine yardımcı oluyoruz.
Genişletilmiş ağımız sayesinde şirketleri ve yatırımcıları bir araya getirmeye yardımcı oluyoruz. Konferanslarımız ve sektöre özgü etkinliklerimiz, belirli sektörler veya ilgi alanlarına dair fikirlerin şekillendirilmesine yardımcı olabilecek pazar perspektifleri sunar.
Müşterilerin sahadaki uzmanlar, politika yapıcılar ve şirketler ile doğru bağlantıları kurmasına yardımcı olmak için saha gezileri ve ısmarlama roadshow'lar düzenliyoruz.
Aura Yönetim Ekibi
Danışmanlık / M & A
Bir M & A işlemi, herhangi bir şirketin hayatında belirleyici bir an olabilir. Doğru tavsiye ve desteğin çok değerli olabileceği bir zamandır.
Kamu ve özel şirketlerin satışları, devralmaları ve birleşmeleri konusunda, sektördeki en geniş ve kapsamlı M & A işletmelerinden birini arayabiliriz.
Karmaşıklıktan çekinmiyoruz. İster küresel ortak girişimler olsun, ister kamu alımları, isterse sınır ötesi anlaşmalar olsun, bu tür işlemlerin getirdiği zorlukları kabul ediyoruz. Ayrıca, oluşturduğumuz ve büyüdüğümüz özel sermaye ve mali destekçi topluluklarla olan uzun vadeli ilişkiler müşterilerimize fayda sağlamaya devam ediyor.
Bizimle iletişime geçin
Ismarlama Finansman
 
 
Uzun vadeli veya kısa, basit veya karmaşık, müşterilerimiz için doğru finansman çözümünü şekillendirme anlayışı ve yeteneği var.
Müşterilerimizin bilgi birikimini işlem uzmanlığımızla birleştirerek, müşterilerimizle birlikte uzmanlaşmış, yapılandırılmış ve kaldıraçlı finans projeleri üzerinde çalışıyoruz.
Özel olarak oluşturulmuş yenilikçi fikirler sunmak için uzmanlığımızın genişliğini ve derinliğini çağırıyoruz. Sahnelerin ardında, her bir müşteri durumundan öğrenerek hizmet tekliflerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.
SİPARİŞ VERMEYİN VE DOKU BELGELERİ SUNMAMAK İSTİYORUM & SİZİN DESIRE'NİZİ DOLDURMAK İÇİN FONU GÖNDERMEKTEYİZ.
Borç ve öz sermaye piyasaları
 
 
Müşterilerimizin sadece piyasa trendlerini fark etmelerine yardımcı olmamakla kalmıyor, aynı zamanda müşterilerimize de bu konuda hareket etmelerine yardımcı oluyoruz.
Müşterilerimize, öz sermaye ve borç sermaye piyasalarının incelikleri aracılığıyla rehberlik eder, en iyi akıllarımıza ve derin deneyimlerimize dokunarak ve birden fazla ürün ve para biriminde sermayeye erişim sağlarız.
Kamu ve özel müşteriler için özel çözümler sunuyoruz. İster kazık, ister koruma, verim artışı veya bertaraf için olsun, müşterilerimizin dünya çapında hisse senedi hisselerini yönetmelerine yardımcı oluruz.
HİZMETLERİMİZ
Yatırım araştırması
 
 
Uzmanlarımız nicel pazar araştırması, dijital ayak izi analizi, veri bilimi ve istatistiksel modelleme kullanarak yatırım kararlarına yeni bir anlayış getiriyor ve müşterilerimiz için önemli olanı her zaman görüyoruz.
Aura Evidence Lab tarafından desteklenen, müşterilerimize yeni kanıtlara dayanan yeni fikirler vermeyi amaçlıyoruz - ve noktaları sektörler, bölgeler ve varlık sınıfları arasında birleştirmek için yapılandırılmış bir çerçeve.
Ekonomist, analist, strateji uzmanı ve ürün yöneticileri ekibimiz, dünya çapında fikir paylaşım etkinlikleri ile birleştiğinde, müşterilerimize yatırım düşüncesinin genişliğini, derinliğini ve özgünlüğünü sunar.
Küresel finansman hizmetleri
 
 
Varlık yönetim firmaları, baştan sona birincil aracılık ve finansman hizmetlerine ihtiyaç duyduklarında, bize dönüşebilirler.
Bağlı küresel ağımız, sermaye giriş ve iş danışmanlığı da dahil olmak üzere bir dizi tamamlayıcı hizmetin yanı sıra, takas ve ödeme olanakları gibi temel hizmetleri sağlayabileceğimiz anlamına gelir.
Yatırımcı topluluğuna erişmek için ısmarlama bir yaklaşım sunmanın yanı sıra, müşterilerimizin, içinde bulundukları sürekli değişen manzarada gezinmelerini sağlayan bir işletmenin yaşam döngüsü üzerinde danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.
Perakende yatırım ürünleri
 
 
Yerel olarak teslim edilen bir global türev platformu. Bireysel yatırım hedeflerine ve risk iştahına uymak için, perakende yatırımcılara geniş bir ürün yelpazesi ve çözümler sunuyoruz.
Farklı pazarlara ve stratejilere erişim ve giriş sağlıyoruz, böylece müşteriler portföylerini sektöre, varlık sınıfına ve piyasa volatilitesine göre çeşitlendirebiliyorlar. Bu sayede müşterilerimiz yatırımlarını en iyi şekilde elde etmelerine yardımcı olacak şekilde yönetebilirler.
Satış ve ticaret
 
 
Müşterilerimize sadece geniş bir satış, ticaret, yürütme ve takas hizmetleri yelpazesi sunmaktayız; Müşterilerimizin kullanımı için bu tür hizmetleri basit, sezgisel ve esnek hale getirmeye çalışıyoruz.
Müşterilerimizin yatırım ve ticaret stratejileri ne olursa olsun, kendileri için önemli olan pazarlarla etkin bir şekilde ilişki kurmalarına yardımcı oluruz.
Nakit kaynaklarından krediye, türevlerden gelişmekte olan piyasalara, müşterilerimize ihtiyaç duydukları ürün ve likiditeye erişim sağlıyoruz.
Teknolojimiz ve ödüllü platformlarımız bu erişimi bir sonraki seviyeye taşıyor.
Bu platformlar arasında, Jeeranont, son zamanlarda Federal Dept. tarafından Yılın Ticaret Platformu olarak adlandırılan, son derece yenilikçi çapraz-varlık yatırım bankacılığı platformumuzdur. Jeeranont, Müşterilerimize Gayrimenkul Ortaklığı, Analiz, Ticaret ve yönetme olanağı sunmaktadır - hepsi bir arada yer.
Jeeranont

Africa and Middle East
Kaan Eroz
Aura Solution Company Limited
P : +90 532 781 00 86
www.thejeeranont.com


0 views
Aura Solution Logo