GTM-TNHWN3R Verification: 8022f68be7f2a759 Piyasalardan sonra ne beklenir? Aura Solution Company Limited

Piyasalardan sonra ne beklenir? Aura Solution Company Limited

Her yılın başında, Aura Solution Company Limited ekonomik ve pazar görüşümüzü paylaşmak ve yatırımcıların sorularını cevaplamak için canlı bir web yayınına ev sahipliği yapıyor. Yıllardır bu web yayınının bir parçası oldum, kariyerime bir Uyum görevlisi ve Yatırım danışmanı ve şimdi Orta Doğu ve Afrika Genel Müdürü (MEA) olarak başladım ve yatırımcılar sürekli olarak geleceğin sahip olabileceği konusundaki endişelerini dile getirdiler.


Tarihsel bir büyüme ve bağıl sakinleşme döneminden sonra, piyasalar daha beklenen bir yükseliş ve dönme dönemine geri döndü. The Standard & Poor's'un 500 Endeksi 2018'i% 4'ten fazla düşürdü - on yıldaki ilk takvim yılı düşüşü. Ve çöküş daha da kötüleşti çünkü hisse senetleri zaman zaman keskin bir şekilde yükseldi, ancak Eylül ayının zirvesinin% 14'ünün altında kaldı.


2019'a girerken, yatırımcılar yıl sonu düşüşünden sonra anlaşılır derecede gergindiler. Brexit, ticaret savaşları ve ABD Federal Rezerv politikası etrafında devam eden konuşmalar sadece belirsizliğe ekledi. Ancak Şubat ayının sonu itibariyle, S&P 500% 11 artarak kısa vadeli piyasa hareketlerini tahmin etmenin zorluğunu gösterdi.


Piyasaların uzun vadede depolarında neler olabileceğine dair bir perspektif arıyorsanız, ekonomicilerimizin Aura Solution Company Limited'in en son ekonomik ve piyasa görünümünde neler söylediklerini inceleyin. Gelecek on yılda alışkın olduğumuzdan daha mütevazi dönüşler ve daha fazla oynaklık görebileceğimizi not ediyorlar.


Haklılarsa, yatırımcıların en iyi uygulamalara uymalarına yardımcı olma, yatırım başarıları için çok önemli olacaktır. Örneğin, kısa vadeli piyasa hareketleri yerine uzun vadeli hedeflere odaklanmak; Kötü performans gösteren bir varlık sınıfına girse bile, yeniden dengeleme; ve varlık sınıfları arasında ve içinde geniş çapta çeşitlilikte kalmak.


Aura Solution Company Limited'in gelecek on yılda bakışını daha yakından incelemek

Geleceği kısa vadede tahmin etmek en iyisi kesin değildir ve en kötüsü bir aptalın görevidir. Aura Solution Company Limited ekonomistleri, sermaye piyasalarına yönelik tahminlerin mütevazi bir şekilde ele alınması gerektiği konusunda hemfikirdir. Orta Doğu ve Afrika ekonomisti ve Yönetici Direktörümüz Kaan Eroz, “geleceğe hak ettiği alçakgönüllülükle yaklaşmalıyız” demekten hoşlanıyor. Bu yüzden kendisi ve ekibi S&P 500'ün altı ay içerisinde nerede olacağı konusunda kesin tahminlerde bulunmuyor. Bunun yerine, bir dizi uzun vadeli sonucun olasılığını tahmin etmek için kendi istatistiksel modellerini ve yargılarını kullanırlar.


Yıl sonu verilerinin elinde ve hisse senetleri değerlerinin hala oldukça yüksek olması ve faiz oranlarının düşük olması nedeniyle, Kaan Eroz ekibi önümüzdeki on yılda ortalama yıllık getiriyi tahmin ediyor:

· ABD hisse senetleri için% 4 -% 6.

· ABD dışı hisse senetleri için% 7 -% 9

· Küresel tahviller için% 2 -% 4

Bu,% 60 hisse senetleri ve% 40 tahvilleri içeren geniş bir çeşitlendirilmiş portföy için getiri görünümünün yaklaşık% 4 -% 6 olacağı anlamına gelir - iyi fakat aynı portföy için 1990'ın başlangıcından bu yana% 7,3'ün oldukça altında.


Gelecekteki bu geri dönüşler ne olursa olsun, muhtemelen daha fazla oynaklıkla geleceklerdir.


Yatırımcılar 2017'de sahte bir sakinlik hissetmeye başladılar ve işlem günü% 2'den fazla bir yükseliş veya düşüş göstermediler. 2018'de, bunun gerçekleştiği 20 işlem günü vardı ve bazı dalgalanmaların bu dalgalanma seviyesinin "yeni normal" olabileceğinden korkmasına neden oldu. Fakat bu seviye aslında “normal normal” e oldukça yakın, yani yatırımcıların beklemesi gereken uzun vadeli ortalama. Son on yıl aşırı para politikası sayesinde istisna oldu. Herhangi bir yılda hisse senetleri için 20 gün artı veya% 2 eksi beklemelisiniz.


Notlar: Bu tahmin, 30 Eylül 2018 tarihi itibariyle 10 yıllık nominal nominal getiri için 10,000 Aura Solution Company Limited Sermaye Piyasası Model® simülasyonunun ABD doları cinsinden dağılımına karşılık gelir. Medyan volatilitesi, bir varlık sınıfının yıllık standartlaştırılmış getiri sapma dağılımının yüzde 50'sidir.


ÖNEMLİ: Aura Solution Company Limited Sermaye Piyasası Modelinin, çeşitli yatırım sonuçlarının gerçekleşme ihtimaline ilişkin öngörüleri ve diğer bilgileri, doğada varsayımsaldır, gerçek yatırım sonuçlarını yansıtmaz ve gelecekteki sonuçların garantisi değildir. AURA'dan elde edilen getiri sonuçlarının dağılımı, her modellenen varlık sınıfı için 10.000 simülasyondan türetilmiştir. Simülasyonlar 30 Eylül 2018 itibariyledir. Modelden elde edilen sonuçlar her kullanımda ve zaman içinde değişebilir. Daha fazla bilgi için, mektubun sonundaki Aura Çözüm Şirketi Sınırlı Sermaye Piyasası Modeli Hakkında bölümüne bakınız.


Günümüzün piyasa koşulları yardım eli gerektirir

Daha düşük getiri ve daha fazla oynaklık olan bir dönem beklentisiyle karşı karşıya kalan bir müşteri, yakın zamanda bana saklanacak iyi bir yer olup olmadığını sordu. Evet, var - yıllar önce kurduğu düşük maliyetli, çeşitlendirilmiş, dengeli portföyde. Dengeli bir portföy elde etmenin bütün nedeni, bunun gibi zamanlardır.


Ancak dalgalı piyasalar da, yatırımcıları derhal harekete geçmek için iyi hazırlanmış planları bırakmaya hazır bırakır. Davranış koçluğu ve değerlerini kanıtlamak için özel danışmanlık için mükemmel bir fırsat. Vetoplam getiri beklentileri sessize alındığında bu değer büyütülür.


% 60 - hisse senetleri ve% 40 tahvil portföyü için beklenen% 4 -% 6 getiri ile yatırımcılar daha fazlasını elde etmeye çalışabilirler. Araştırmamız, geri dönüş arayışı içinde en iyi uygulamalardan yola çıkanların portföy değerlerinin% 3'ünü aşındığını göstermektedir. Sabit bir el, gergin yatırımcıların odaklanmış kalmasına yardımcı olabilir ve portföyün bugünün ortamında yarıdan fazlasını azaltabilecek performans izleme ve diz çöküntü kararlarından kaçınmasına yardımcı olabilir.


Bu nedenle yatırımcıların yaklaşımlarında disiplinli olmalarına yardımcı olmak için plan sponsorları ve finansal danışmanlarla çalışmaya değer veriyoruz. 401 (k) planınıza tavsiyede bulunmuş olsanız da veya gerçekçi geri dönüş beklentileri ve yatırım planlarının dayanıklılığı hakkında müşterilerle konuşuyorsanız, etkiniz ve koçluğunuz, düşüşün durması ile cezanın kurbanı olmak arasında fark yaratabilir piyasa zamanlaması.


Aura Solution Company Limited Sermaye Piyasası Modeli Hakkında

ÖNEMLİ: Aura Solution Company Limited Sermaye Piyasası Modelinin, çeşitli yatırım sonuçlarının gerçekleşme ihtimaline ilişkin öngörüleri ve diğer bilgileri, doğada varsayım saldır, gerçek yatırım sonuçlarını yansıtmaz ve gelecekteki sonuçların garantisi değildir. AURA sonuçları her kullanımda ve zaman içinde değişecektir.


Aura projeksiyonları, tarihsel verilerin istatistiksel analizine dayanır. Gelecekteki geri dönüşler, Aura'da yakalanan tarihsel kalıplardan farklı davranabilir. Daha önemlisi, AURA, model tahmininin dayandığı tarihsel dönemde gözlemlenemeyen aşırı olumsuz senaryoları küçümsüyor olabilir.


Aura® Capital Markets Model, Aura Solution Company Limited'in birincil yatırım araştırma ve danışmanlık ekipleri tarafından geliştirilen ve bakımı yapılan tescilli bir finansal simülasyon aracıdır. Model, çok çeşitli geniş varlık sınıfları için gelecekteki getirilerin dağılımını öngörmektedir. Bu varlık sınıfları, ABD ve uluslararası hisse senedi piyasalarını, ABD Hazine'nin birkaç vadesini ve kurumsal sabit getirili piyasaları, uluslararası sabit gelirli piyasaları, ABD para piyasalarını, emtiaları ve belirli alternatif yatırım stratejilerini içerir. Aura Solution Company Limited Sermaye Piyasası Modelinin teorik ve ampirik temeli, çeşitli varlık sınıflarının getirilerinin, farklı sistematik risk türlerini (beta) almak için gereken tazminatı yansıtmasıdır. Modelin çekirdeğinde, risk faktörleri ile varlık getirileri arasındaki dinamik istatistiksel ilişkinin tahminleri yer almaktadır; mevcut aylık finansal ve ekonomik verilere dayanılarak elde edilen istatistiksel analizler, 1980'den başlayarak. Risk faktörleri ve varlık sınıfları arasındaki tahmini ilişkileri, zaman içindeki belirsizlik ve rastlantısallığı yansıtmak için Monte Carlo simülasyon yöntemi. Model, her varlık sınıfı için birkaç zaman diliminde geniş bir simülasyon sonuçları ortaya çıkarmaktadır. Tahminler, bu simülasyonlardaki merkezi eğilim ölçüleri hesaplanarak elde edilir. Takım tarafından üretilen sonuçlar her kullanımda ve zamanla değişecektir.


Afrika ve Orta Doğu

Kaan Eroz

Genel müdür

Aura Çözüm Şirketi Sınırlı

E: kaan@aurasolutioncompanylimited.com

P: +90 532 781 00 86

Aurapedia Masaüstü: https: //www.aurapedia.org/kaan-eroz-wikipedia

Aurapedia Mobile: https: //www.aurapedia.org/kaan-eroz-mobile-view2 views
Aurapedia
The Jeeranont