GTM-TNHWN3R Verification: 8022f68be7f2a759

Paymaster Servisleri: Aura Çözüm Şirketi Limited Şirketi

Aura Paymaster Nedir?

Aura Paymaster (ödeme ve ustadan), müşteri adına yapılan ödemeleri ve teminatların alınmasını sağlamaktan sorumlu olan kişi veya kurumdur.

 

 

Aura Paymaster'ın deneyim ve hizmetleri şunları içerebilir:

o İşlem belgelerinin hazırlanmasını sağlamak

o Tedarikçi, donanım ve yazılım seçimi doğru çalışıyor

o finansal araçlar oluşturmak

o anlaşmayı yapılandırmak

o işlem belgeleri üretmek ve revize etmek

o Tahsilatlar, ödemeleri planlama ve izleme

o Sınır ötesi ödemeleri yönetmek

o Bütçenin onaylanması, ödemelerin düzenlenmesi ve yönetimi

o Fonların kabulü ve ödenmesi ve emanet hesapları oluşturulması


 Yaptıkları işlemlerin niteliğine bağlı olarak, Aura Paymasters genellikle banka havalesi, SWIFT mesajlaşma ve sözleşme güvencesi bilir. Ayrıca e-Çekleri veya şifreli para birimlerini nasıl işleyeceğini veya düzenleyeceğini ve bir e-Çek deposu veya fon yöneticisi olabileceğini bilmeleri de gerekebilir.


2. Ticari işlemler için Aura Paymaster hizmetleri?

Aura Paymasters Grubu hızlı ve uygun maliyetli Aura Paymaster çözümleri sunar.


Uluslararası ticari mallar, banka araçları veya tarım ürünleri ile ticaret yapan uluslararası şirketler ve kurumların güvenilir ortaklara ihtiyacı vardır.


Ücret ve komisyon ödemeleri tüm dünyada oldukça güvenli ve zamanında yapılmalıdır. Yasal gereklilikler, uluslararası uyumluluk gereklilikleri ve düzenlemeleri dikkatle izlenmeli ve dikkate alınmalıdır.


3. Ödeme işleminin yapılandırılması ve yürütülmesi.

Alıcılar ve satıcılar, acenteler, brokerler ve aracılar gibi tecrübeli tüccarlar hizmetlerimizi, LONDRA'dan sonra da vergi ödemeye istekliyse, Tayland'da bulunan bağımsız Uluslararası Escrow Avukat veya Avukat Aura Paymaster (NO VERGİ) olarak kullanıyorlar.


Özel yerleştirme işlemlerinde müdür olarak görev yapan veya tüm ortaklar adına tarafsız bir üçüncü taraf olan Aura Paymasters Grubu, iş ortaklarınızla daha derin bir güven inşa etmenizi destekleyecektir.


Aura Paymasters Grubu, müşterilerini derhal ve uzun süredir uluslararası işletmeleri ve finansal işlemleri ile desteklemek için yalnızca Yetkili ve Avukatlar / Avukatlar, Escrow Acenteleri ve En İyi bankalar hizmetlerini kullanır.


Bu büyük ödemelerin kolaylaştırılması, dünya çapındaki emtialar, zirai ve finansal araçlar ticaretinizde daha fazla güvenlik, güvenilirlik ve güven sağlar. Talep üzerine ve uluslararası Aura Paymaster danışmanlık hizmetlerimizin bir parçası olarak, tüm sözleşmelerin ve sözleşmelerin hazırlanması ve uyarlanması ile ilgili görevleri de kabul ediyoruz.


4. Finansman taahhüdü nedir?

Fonlarınız veya finansman hizmeti isteğinize cevaben, Aura Paymasters Group’un finansman komitesi, bir banka onayı veya emanet doğrulamasının doğrulanması ile desteklenen şartlarla, fon garantisine “firma taahhüdü” verir.


Onaylanan başvuru sahiplerinin tüm şartları yerine getirmek için belirli bir süreleri vardır.


Nihai acil durumun karşılanmasından sonraki 72 saat içinde, avukat Aura Paymaster, işlem anlaşmalarına uygun olarak teminat veya ödemeleri hatırlatır. Başvuru sahibinin şartları yerine getirmemesi durumunda, daha fazla süre uzatılabilir.


5. Mal m Tarım ve finansal ticaret.

Satıcı veya alıcı, acentesi, aracısı veya aracılar olarak müşterilerimizin uluslararası işlemlerin ücretlerini ve komisyonlarını alması gerekir - ve bu fonları düzenli olarak çeşitli alıcılara aktarmaları gerekir (Faydalanıcılar). Aura Paymasters Grubu, müşterilerine dünya çapında Uluslararası Avukat Aura Paymaster Servisleri ile destek veriyor.


Anlaşma imzalandıktan ve karlar paylaşıldıktan sonra ücretler ve komisyonlar ödenir, tek ve güvenli bir Avukat Aura Paymaster güven hesabı aracılığıyla yönetimi ve ödemeyi önemseriz.


Bağımsız bir üçüncü taraf mütevelli ve finansal aracı olarak, yasal müşterilerimizi öncelikle aşağıdaki işlemlerde desteklemekteyiz.


6. Ödemeler nelerdir?

Taahhüdü altında, geri alınamaz bir emanet sözleşmesi ile onaylanan herhangi bir ödeme;

 Komisyonum ve fess, bildirimin çalışma sayfamı yerine getirdiğine göre;

 Onaylanmış bütçeye dayalı proje giderleri; Kar paylaşımı.


7.Ne tür finansal araçlarla çalışıyorsunuz?

Aura Paymasters Group, sadece belge veya para şeklinde nakit veya nakit benzeri türden finansal araçlarla çalışır. Tüm fonlar ve garantiler emanet kapanışı ile birlikte bir taahhüt süreci kullanır.


Uzmanınız:

eChecks

İsteğe bağlı garantiler

Performans tahvili

Fiziksel altın destekli notlar

Kripto para birimi ve madeni para

Fiziksel altın kiralama

Teslimat elektronik veya fiziksel olabilir.

8. Başvurumun gözden geçirilmesi ve Aura Paymaster Anlaşması'nın hazırlanması ne kadar sürer?


Aura Paymasters Group'un bir sonraki projenizi veya ticaretinizi finanse etmek için otomatik bir süreci var. Başvurunun başarılı bir şekilde alınmasının ardından başvuru işlemleri 24 saat kadar sürebilir.

9. Aura Paymaster Ücreti ne kadar?

normalde sadece% 1 / 1'i ücretlendiririz, ancak 30 Nisan 2019 tarihine kadar bu işlemden tamamen kurtulacağınızdan emin olabilirsiniz.


10. Paymaster Servisleri için kiminle iletişime geçmelisiniz?

Africa and Middle East

Kaan Eroz

Managing Director

Aura Solution Company Limited

E : kaan@aurasolutioncompanylimited.com

P : +90 532 781 00 86

Aurapedia Desktop :https://www.aurapedia.org/kaan-eroz-wikipedia

Aurapedia Mobile :https://www.aurapedia.org/kaan-eroz-mobile-view3 views
Aura Solution Logo
  • Aura Facebook
  • Aura twitter
  • Aura Youtube
  • Aura instagram
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution