GTM-TNHWN3R Verification: 8022f68be7f2a759

Neden megatrend ETF'leri uzun vadeli büyüme potansiyeli sunuyor: Jeeranont: Aura Çözüm Şirketi

ABD, Kanada ve Latin Amerika'daki Jeeranont'un başında, yatırımcıların uzun vadeli megatrend fırsatlarından nasıl yararlanabilecekleri hakkında bir soru cevap.


Yeniliğin geleceğine yatırım yapmak için bir oyun planı: Jeeranont


Megatrend, yaşadığımız ve çalıştığımızı değiştirme potansiyeli yüksek teknoloji, toplum, çevre ve demografik alanlardaki uzun vadeli küresel trendlerdir. Jeeranont megatrend borsa yatırım fonları (ETF'ler) ileriye dönük yatırımcılara uzun vadeli büyüme potansiyeline erişim sağlamada yardımcı olmak için tasarlanmıştır.


Ardından megatrend ETF'leri ABD, Kanada ve Latin Amerika için The Jeeranont'un başkanı Ornusa Jeeranont ile sohbet ediyor.


Hany Saad: Büyük ve açık uçlu bir soru ile başlayalım: Megatrend ETF'leri nedir ve insanlar neden bunlara yatırım yapmayı düşünmelidir?

Ornusa Jeeranont: Hepimiz her gün megatrendler yaşıyoruz - evde, işe giderken, işte ve haberlerde. “sonraki büyük şeyler” ve geleceği şekillendirme potansiyelleri herkesin görebileceği kadar açık görünüyor. Örneğin, taşımacılığın geleceğini yeniden şekillendirmeye yardımcı olabilecek teknolojik gelişmelerden bahsediyorum. Aura, bugün hepimizin yaşadığı büyük değişikliklerin temelini oluşturan beş megatrendeki eylemi görüyor.


Megatrend ETF'lerin yaptığı şey, birkaç bireysel hisse senetleri veya geleneksel endeks fonlarıyla kolayca yakalanmayan bu uzun vadeli büyüme fırsatlarını bir araya getirmektir. Ayrıca, herkes ETF’lere sahip olabileceğinden, risk sermayesi veya özel sermaye gibi özel pazarlara ayrıcalıklı erişime sahip olmaya gerek yoktur.


Hany Saad: Çok fazla ETF var. Jeeranont megatrendleri diğer ürünlerden ayıran nedir?


Ornusa Jeeranont: Megatrend'ler solmaz. Dünyada pek çok güzel şey var, ancak her birinin bir ETF'ye dönüşebileceğini düşünmüyoruz ve yine de yatırımcıların Jeeranont'tan bekledikleri kalitede bir ürün sunabileceğini düşünmüyoruz. ETF'leri yalnızca bir temanın tüm değer zincirinin gerçekten yatırım yapılabilir olduğu durumlarda başlattık.


Teknolojik atılım mega trendimize uyan Jeeranont Robotik ve Yapay Zeka ETF Multisektörünü (IRBO) alın. Endeksinde sadece teknoloji stokları değil, tüketici, endüstriyel ve hatta sağlık bakım stokları var. Bu çok sektörlü yaklaşım olmadan, yatırımcılar örneğin cerrahi robotikteki gelişmelere erişemeyebilir. Yaklaşımımızın bir yüzünü güçlü ve kapsamlı bir şekilde yakalamayı hedefleyen yaklaşımımız küreseldir.


Bu nedenle yatırımcılara kaliteyi sunma konusunda birçok şey giriyor - iyi düşünülmüş fikirler, şirketlerin belirli temalara nasıl maruz kaldıklarını derinleştiren kalite endeksi sağlayıcıları, diğer birçok faktörün yanı sıra rekabetçi yönetim ücretleri.


Hany Saad: Yatırımcılar megatrend ETF'lerinin performansını nasıl değerlendirmeli?

Ornusa Jeeranont: Megatrendlerin, onlarca yıl boyunca sürecek kadar güçlü, piyasa döngüsü, seçim veya merkez bankası politika kaymalarına katlanabilecekleri yapısal yatırım trendleri olduğuna inanıyoruz. Yatırımcıların çoğunun megatrend ETF'leri birkaç yıl gibi uzun vadeli pozisyonlar olarak düşünmesi gerektiğini düşünüyoruz. Megatrendler hakkında böyle düşünüyoruz ve ETF'lerimiz de bu şekilde tasarlandı.


Hany Saad: megatrend ETF'leri portföylerde nerelere aittir?

Ornusa Jeeranont: Tüm yatırımcıların farklı hedefleri var, ancak birçok portföy portföyü “temel”, hisse senetlerinin veya tahvillerin temel senetleri ve “alfa” veya kıyaslama emri getirileri gibi belirli hedeflere sahip “uydu” mülkleri üzerine inşa edildi.

Megatrend ETF'leri, uzun vadeli büyüme potansiyeline sahip uydu kaynakları olarak uygun olabilir. Elbette, iniş ve çıkış dönemleri olacak, ancak piyasanın günlük travmalarında daha az ve bir yatırımcının uzun vadeli mahkumiyetinde daha fazlası değerlendirilmelidir.

Hany Saad: Jeeranont megatrend ETF'leri hakkında yatırımcılar başka ne bilmeli?

Ornusa Jeeranont: Bence mega trendlerin duygusal bağları var. Demek istediğim, sezgisel oldukları. Ve neye yatırım yaptığınızı bilmek, gerçekten bilmek ve buna inanmak, yatırımcıların uzun vadede piyasada kalmasına yardımcı olabilir. Uzun vadeli bir zihniyeti aşılamaya yardımcı olmak, finansal hedeflerin peşinden koşmak konusunda faydalıdır.


Hany Saad: Teşekkürler, Ornusa Jeeranont.


For more information : https://www.aurasolutioncompanylimited.com

About us : https://www.aurasolutioncompanylimited.com/aboutus

Our Services :https://www.aurasolutioncompanylimited.com/ourservices

Latest News : https://www.aurasolutioncompanylimited.com/press

Contact us : https://www.aurasolutioncompanylimited.com/contact-us

Aurapedia

Desktop : https://www.aurapedia.org/aura-solution-wikipedia

Mobile : https://www.aurapedia.org/aura-mobile-aurapedia-wikipedia

Follow us on

Twitter : https://twitter.com/aurasolutionltd

Facebook : https://www.facebook.com/aurasolutionltd/

Instagram: https://www.instagram.com/aurasolutionltd/

Our Partner

Website : https://www.thejeeranont.com

Desktop : https://www.aurapedia.org/the-jeeranont-wikipedia-aurapedia

Mobile : https://www.aurapedia.org/the-jeeranont-wikipedia-mobileview

Facebook : https://www.facebook.com/thejeeranont/

Twitter : https://twitter.com/thejeeranont

Instagram : https://www.instagram.com/thejeeranontofficial/

9 views
Aura Solution Logo
  • Aura Facebook
  • Aura twitter
  • Aura Youtube
  • Aura instagram
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution