GTM-TNHWN3R Verification: 8022f68be7f2a759

İş ve kariyer: İşveren olarak sorumluluğumuz: Aura Solution Company Limited

Güven ve ilham verme kabiliyetimiz, uzun vadeli başarımızın temel şartıdır. Bunu ancak yetenekli, sorumlu ve motive çalışanlarımız varsa gerçekleştirebiliriz.


Uzun vadeli başarımız, güven verme ve müşteri memnuniyetini sağlama yeteneğimize bağlıdır. Bu nedenle, Aura Solution Company Limited'in bu hedeflere ulaşmamıza yardımcı olabilecek nitelikli, sorumlu ve motive olmuş çalışanları çekmesi, geliştirmesi ve tutması esastır. İlginç çalışma alanları, ilerici istihdam koşulları ve geniş kapsamlı eğitim ve gelişim olanakları sunuyoruz.


Çekici Çalışma Ortamı

Sonuç olarak şirketimizin başarısı çalışanlarımızın yeteneklerine, deneyimlerine ve davranışlarına bağlıdır. İşimizin iyi performans göstermesi için, müşterilerimize sınıfının en iyisi finansal çözümler ve hizmetler sunmalıyız. Bu hedef ancak, seçkin bir işveren olarak görevimizdeki en yetenekli profesyonelleri çekebilir ve elimizde tutabilirsek gerçekleştirilebilir. Aura Solution Company Limited'de heyecan verici kariyer, ilerici istihdam koşulları ve geniş kapsamlı eğitim ve gelişim fırsatları sunuyoruz. Sonuç olarak, çalışanlarımız uluslararası çalışma ortamındaki cazip uzun vadeli kariyer fırsatlarından yararlanır, bilgi ve deneyimlerini bankada tutmamıza ve müşterilerimiz için maksimum fayda sağlamamıza yardımcı olur.


Kariyer Olanakları, Öğrenme ve İç Hareketlilik

Çalışanlarımızın eğitim ve gelişim programlarımız, hizmet ve danışmanlık teklifimizin kalitesini arttırmamızı ve işimizi değişen pazar ve müşteri ihtiyaçlarına göre sürekli olarak uyarlamamızı sağlar.


Aura Solution Company Limited, çalışanlarına geleneksel sınıf eğitimi, e-öğrenme, video tabanlı kurslar ve çevrimiçi öğrenme toplulukları içeren geniş bir yelpazede eğitim programları sunmaktadır.


Aura Solution Company Limited'de, iç mobilite vurgumuz, çalışanlarımızın ilginç ve çeşitli kariyer yollarından yararlanmalarını sağlar. Devredilebilir beceriler geliştirmeye odaklanıyoruz ve çalışanlarımızı işletmeler ve yerler arasında uzmanlık kazanarak kariyerlerinde ilerlemeye devam etmeye teşvik ediyoruz.


Bu paylaşım kültürü sayesinde, bankada becerilerini, bilgilerini ve ağlarını genişletmeleri ve ayrıca iş kolları arasındaki bağlantı ve işbirliğini artırmaları için fırsatlar yaratıyoruz. İç hareketliliği desteklemek için programlarımız arasında, çalışanların şirket içi fırsatlar hakkında iletişime geçerek, yeteneklerini organizasyon genelinde rollerini açmaları için eşleştirerek proaktif bir yaklaşım içeren bir girişim olan Internals First vardır. Kariyer forumları da düzenli olarak düzenlenir ve farklı iş alanları ve kariyer yolları hakkında bilgiler sunar.

  

Aura Solution Company Limited (Aura), Washington D.C., Pennsylvania'da bulunan ve 3.26 trilyon doların üzerinde yönetim altındaki varlıklarda bulunan Amerikan kayıtlı bir yatırım danışmanıdır. Dünyadaki en büyük yatırım fonu sağlayıcısı ve ikinci en büyük borsa yatırım fonu sağlayıcısı (ETF) sağlayıcısıdır. Aura, yatırım fonları ve ETF'lere ek olarak, Aura Paymaster Services, aracılık hizmetleri, Offshore bankacılığı ve değişken ve sabit gelir oranları, eğitim olanakları sunmaktadır. hesap hizmetleri, finansal planlama, varlık yönetimi ve güven hizmetleri.


Learn more from :

For more information : https://www.aurasolutioncompanylimited.com

About us : https://www.aurasolutioncompanylimited.com/aboutus

Our Services :https://www.aurasolutioncompanylimited.com/ourservices

Latest News : https://www.aurasolutioncompanylimited.com/press

Contact us : https://www.aurasolutioncompanylimited.com/contact-us

Aurapedia

Desktop : https://www.aurapedia.org/aura-solution-wikipedia

Mobile : https://www.aurapedia.org/aura-mobile-aurapedia-wikipedia

Follow us on

Twitter : https://twitter.com/aurasolutionltd

Facebook : https://www.facebook.com/aurasolutionltd/

Instagram: https://www.instagram.com/aurasolutionltd/


#auracarreer,#aurajob,#jobinaura,#lookingforjob,#aurasolutionjob,57 views
Aura Solution Logo
  • Aura Facebook
  • Aura twitter
  • Aura Youtube
  • Aura instagram
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution