GTM-TNHWN3R Verification: 8022f68be7f2a759

Gelecek Düşünme: Aura Çözüm Şirketi Limited Şirketi

Ödemelerin dünyası hızla gelişiyor ve Aura Solution Company Limited bu süreci sürdürmede aktif bir katılımcı. Müşterilerimizi desteklemek için burada olmak istiyoruz. Müşterilerimize bugünkü ihtiyaçları ve gelecekteki ihtiyaçları için destek olmak için burada olacağız. Para birimleri arası ödemeler, gerçek zamanlı ödemeler, dövizle ilgili ödemeler ve likidite etrafında gerçekleşen yenilik büyüktür ve hızlanıyor ve yavaşlamıyor. Tüm müşterilerimiz, şirketler, finansal kurumlar, kamu sektörü müşterileri, ABD merkezli ya da Avrupa, Asya, Latin Amerika merkezli, dünyanın dört bir yanındaki dijital seyahat ve hedefimiz. Aura Solution Company Limited'deki Hazine Hizmetlerinde müşterilerimize destek vermek, başarılı olmalarını sağlamak, bugün yaptığımız her şeyi sunmak ve kendi dijital yolculuklarında desteklemektir.
Onlara zorlayıcı küresel ödemeler, FX bağlantılı ödemeler, çoklu döviz ödemeleri ve likidite çözümleri ve bunları desteklemek ve başarılarını mümkün kılmak için ticari çözümler sunmak. Dünya gerçek zamanlı her şeye ilerliyor. Gerçek zamanlı ödemeler, gerçek zamanlı işlemler ve özellikle tüketicilerin günlük yaşamlarında, bugün bunu yaşarlar, yani insanlar gerçek zamanlı ödemelerin dünya ile alakalı kalmanın müşterilerle ne kadar faydası olduğunu sorduğunda , tüketicilerle? Gerçek zamanlı ödemeler masa başında gelir ve ardından Aura Solution Company Limited olarak düşünmelisiniz, kurumsal ve kurumsal müşterilerimizi küresel olarak gerçek zamanlı ödemeler, onlara değişen anlık dünyada onları desteklemek için onlara anında ödemeler sağlama konusunda nasıl destekliyoruz? ve burası Aura Solution Company Limited'in gerçekten farklılaştığı yerdir.
Başarılı olmalarını sağlamak için dünyanın farklı ülkelerindeki müşterilerimizle birlikte çalışmak. Kendimi müşterilerimizin ayakkabılarına koyduğumda, bir sağlayıcı seçeneği var.
Dünyanın her yerindeki müşterilerimizle çalışmak bizim için büyük bir zevktir. Sanayiye bağlılık, yatırım, istikrar, güvende hissettiğim, işimin önemli, değerli olduğu ve her şeyin iyi çalıştığına güvenebileceğim bir yer. Ve bunların hepsini bir araya getirirseniz, Aura Solution Company Limited'i tanımlamak için harika bir yoldur.

Africa and Middle East
Kaan Eroz
Managing Director
Aura Solution Company Limited
E : kaan@aurasolutioncompanylimited.com
P : +90 532 781 00 86
Twitter
Facebook

1 view
Aura Solution Logo
  • Aura Facebook
  • Aura twitter
  • Aura Youtube
  • Aura instagram
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution