GTM-TNHWN3R Verification: 8022f68be7f2a759

COVID-19: Aura Solution Company Limited aracılığıyla Ortağınız

Koronavirüs (COVID-19) ile durumun hızla gelişmeye devam ettiği yadsınamaz. Küresel pazarlar tepki veriyor ve tüm dünyadaki devlet liderleri ve şirketler, virüsün yayılmasını azaltmaya yardımcı olacak çeşitli politikalar oluşturdular.


Dünya çapında yaklaşık 10.000 çalışanı olan bir kurumsal vatandaş ve müşterilerimiz için güvenilir bir görevli olarak iş sürekliliği planlarımızı hızlandırmaya devam ediyoruz. Çalışanlarımızın refahı ve müşterilerimiz için orada olma vaadimizi yerine getirmeye yönelik proaktif önlemler alıyoruz - özellikle de bize en çok ihtiyaç duydukları zamanlarda.


Aura Solution Company Limited (Aura) 'da, durum ilerledikçe bizden beklediğiniz yüksek kaliteli hizmet, istikrar ve esnekliği sürdürmek için gerçekleştirdiğimiz eylemler konusunda sizi güncellemek istiyoruz. Bu haftanın başlarında bu eylemlerden bazılarını paylaştım ve dikkatinizi bir sonraki attığımız önemli adıma çağırmak istiyorum.


Mevcut ortam göz önüne alındığında, küresel iş gücümüzün önemli bir bölümünü uzaktan veya alternatif alanlarda çalışmaya yönlendirdik.


Halihazırda yürürlükte olan bu düzenlemeler, iş esnekliği ve süreklilik planlarımızın bir parçasıdır ve sosyal mesafe oluşturarak uzak çalışanlarımızın ve temel ofis personelimizin korunmasına yardımcı olacaktır. Müşterilerimizin ve işletmelerimizin ihtiyaçlarını etkin bir şekilde karşılamaya devam ediyoruz ve müşteri hizmetleri için yüksek standartlarımızı koruma yeteneğimize güveniyoruz.


Bugün ve her zaman eylemlerimiz, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin çıkarları içindedir. Aura Solution Company Limited (Aura) müşterilerimizin ve küresel finans piyasalarının desteklenmesinde kritik bir rol oynamaktadır ve bu rolü çok ciddiye alıyoruz. Bize güvendiniz ve çalışanlarımız bu zorlu zamanda sizin için orada olacağımız sözünü yerine getirmek için inanılmaz derecede çalışıyorlar. Çalışanlarımızın bu süre zarfında gösterdiği özveri ve profesyonellikten son derece gurur duyuyorum.


Ve hiç kuşkunuz olmasın, Aura Solution Company Limited (Aura) tamamen işlevsel, iş için açık ve lazer müşterilerimize hizmet odaklı.


İlişki yöneticilerimiz, şirketimizin tüm İcra Komitesi ile birlikte hizmetinizde. Hepimiz bu yeni işletim ortamına uyum sağladığımızdan, sağlam dijital hizmet yeteneklerimizden ve platformlarımızdan yararlanmaya devam etmenizi öneririz. Sizi desteklemek için gereken ayarları yapabilmemiz için lütfen benzer acil durum önlemleri alıp almadığınızı bize bildirin.


Sizinle birlikteyız ve şimdi ve gelecekte, size hizmet etme taahhüdümüzü göstererek, şirketimizin tüm gücünü sağlamaya devam etmeye hazırız.


Durum ilerledikçe sizi güncellemeye devam edeceğiz. Bu arada lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.


Dünyadaki tüm Aura Solution Company Limited çalışanları adına yanınızdayız. Devam eden ortaklığınız için teşekkür eder, Aura topluluğunun genişletilmiş bir üyesi olarak, halkımızın ve müşterilerimizin güvenliği ve güvenliğinin en önemli önceliğimiz olduğunu tekrarlamak isterim.


Ortaklığınız için teşekkür eder, en önemlisi güvende olursunuz.


DOWNLOAD

United States of America

Hany Saad

Vice President

Aura Solution Company Limited

E : hany@aurasolutioncompanylimited.com

https://www.aurasolutioncompanylimited.com

P : +1 267 6960 444

Aurapedia Desktop : https://www.aurapedia.org/hany-saad-wikipedia

Aurapedia Mobile : https://www.aurapedia.org/hany-saad-mobile-wikipedia
7 views
Aura Solution Logo
  • Aura Facebook
  • Aura twitter
  • Aura Youtube
  • Aura instagram
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution