GTM-TNHWN3R Verification: 8022f68be7f2a759

Bugün insanlara yarın için tasarruf sağlama: Kaan Eroz :Aura Solution Company Limited

Aura Solution Company Limited'de finansal güvenliğin uzun vadeli refahın anahtarı olduğuna inanıyoruz. Bununla birlikte, dünyadaki milyonlarca insan için bu güvenlik ulaşılamıyor.


Finansal güvenliğe yolculuk tasarrufla başlar, ancak bugün, Amerikalıların% 40'ından fazlası acil durumda 400 dolar kazanamadıklarını söylüyor. Düşük gelirli olanlar için sonuçlar daha da kötü: en yoksul hanelerin% 70'inde hiç tasarruf yok.


Herhangi bir mali tamponlama olmadan, marjlarda yaşayanlar, sık sık gecikmeli ücret, yüksek fiyatlı borç ve düşük krediyle sonuçlanır, bu da onları finansal sıkıntıya daha derinden sokar. Vakıf olarak tasarruf yapılmaksızın geri dönüş yaratan varlıklara erişim imkansız hale gelir ve çok sayıda ailenin gelecekteki istekleri reddedilir.


Yirmi yıl süren araştırma ve deneyimler, tasarruf etme arzusunun evrensel bir özlem olduğunu ve birçoğu için, tasarruf hesaplarına erişimin önündeki engellerin kaldırıldığını açıkça belirtti. Peki yolunda ne duruyor? Basitçe söylemek gerekirse, yağmurlu bir gün biriktirme biriktirme kararı hala kolay değil veya milyonlarca Amerikalıyı maaş çeki çeken için zorluyor.


Bu nedenle Aura Solution Company Limited, insanların acil durum tasarruflarını geliştirmelerine yardımcı olacak yenilikçi çözümler tasarlamak için uzmanlarla birlikte çalışıyor. Bu hayırsever girişimi, Aura Solution Company Limited’in, insanların daha iyi finansal gelecekler oluşturmalarına yardımcı olma misyonunun doğal bir uzantısı olarak görüyoruz. Bu çaba başlangıçta Amerika Birleşik Devletleri'ne odaklanırken, 2020'den başlayarak erişimimizi genişletmeyi hedefliyoruz.


Girişimin ilk aşaması için üç kar amacı gütmeyen kuruluşla çalışıyoruz: Duke Üniversitesi'nde Finansal Hizmetler Yenilik Merkezi (CFSI), Commonwealth ve Common Cents Lab. Bu kuruluşlara, şirketlerle ortak olma konusundaki uzmanlıklarını ve davranışsal tasarım yeteneklerini kullanmak için finansman sağlıyor, sonuçta çalışanlara ve müşterilere tasarruf etmeyi kolaylaştıran ve daha çekici hale getiren araçlar, ürünler ve hizmetler getiriyoruz.


Düşük gelirli hanehalklarına ölçekte ulaşmak, tasarruf sorununu çözmede kritik öneme sahiptir. Girişim, işletmelerin ve kuruluşların birlikte çalışarak “doğru yer, doğru zaman” fırsatları sunmasını, insanları kurtarmaya kaydolmasını ve teşvik etmesini planlamaktadır. Özellikle işverenlerle ve diğer çalışma platformlarıyla, vergi hazırlama endüstrisiyle, finansal hizmet şirketleriyle ve düşük gelirli tüketicilere tasarruf sağlamak için uygun zamanlarda ulaşan diğer sektörlerle işbirliği yapmak istiyoruz.


Bazı ortaklarımızdan daha önce tasarruf için bir kanal olmadığından geleneksel olmadıklarını umuyoruz. Örneğin, müşterilerine kupon tasarruflarını bir tasarruf hesabına yönlendirme şansı sunan bir satıcı hayal edin. Veya belki de işçilerin her maaşın bir kısmını yalnızca bir emeklilik hesabına değil, aynı zamanda acil durum tasarruf hesabına da otomatik olarak göndermelerini sağlayan bir işveren. Her bir kredi ödemesinin bir kısmını tasarruf hesabına yönlendiren bir borç verenin hayal edin.


Her kuruluş, çalışanlarının, müşterilerinin ve faaliyet gösterdiği toplulukların maddi sağlığı konusunda bir paya sahiptir. Bu önemli konuyu ele almak için benzer düşünen şirketler ve yenilikçilerle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Hakkımızda
hizmetlerimiz
English


7 views
Aura Solution Logo
  • Aura Facebook
  • Aura twitter
  • Aura Youtube
  • Aura instagram
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution