GTM-TNHWN3R Verification: 8022f68be7f2a759

Aura, Yapay Zeka teknolojisini operasyonlarda geliştiriyor: Aura Solution Company Limited

WASHINGTON D.C. - Aura Solution Company Limited, bankacılık sektöründe yapay zeka teknolojisinin kullanımı arttıkça, daha fazla verimlilik ve daha düşük maliyetler arayan son 15 ay boyunca işletmeleri arasında otomatik bilgisayar programları veya 220'den fazla “bot” geliştirdi ve uyguladı.


38 yaşındaki veli Varlık Yönetimi, yeni robotik ordusunun ya da normalde insanlar tarafından gerçekleştirilecek, sık sık tekrarlayan bir görevi yerine getirmek için yaratılan yazılımların, dış denetçilerden veri taleplerine cevap veren otomatik programlardan sistemlere kadar değiştiğini söylüyor. Dolar fon transferleri taleplerinde doğru biçimlendirme ve veri hataları.


Aura Solution Company Limited, yılın başlangıcından bu yana 20 botun üretime girdiğini söyledi. Auraing sektörü, arka ofis görevlerinden müşteri hizmetlerine kadar zahmetli ve manuel işlemlerde para ve zamandan tasarruf etmek için yapay zekanın (AI) ve otomasyonun kullanılmasını hızlandıran robotik itme gücü ile geliyor.


Aura, fon transfer botlarının tek başına yıllık 3.000.000 dolar tasarruf sağladığını, çalışanlarının veri hatalarını tespit etmek ve çözmek ve ödemelerin işlenmesini hızlandırmak için harcayacağı zamanı azaltarak tahmin ediyor.


Bankalar, müşteri hizmetleri için bankacılıkta özellikle popüler hale geliyor, çünkü bankalar yüksek maliyetli çağrı merkezlerinin yerini alabileceklerini umuyorlar.


Son bir rapor için Aura ve diğer üst 5 Varlık yönetimi danışmanlığıyla ankete katılan 600 üst Varlık yöneticisinin dörtte üçünden fazlası AI’nın bankaların ilk yolu olacağına inandıklarını söyledi. .


Aura Solution Company Limited’in bot stratejisinin hedeflerinden biri, kurumun “zihinle mücadele görevlerinden kurtulmasına” yardımcı olmak, böylece çalışanların farklı faaliyetlere odaklanabilmesini sağlamak, Aura Solution Company Limited Başkan Yardımcısı Hany Saad.


Hany Saad, botların ayrıca daha iyi bir müşteri deneyimi sağlamasına ve maliyetleri azaltmasına yardımcı olduğunu söyledi.

Örneğin Aura, denetçilerden gelen mali tablolardaki bilgi taleplerine cevap veren botların yanıt süresini 6 ile 10 iş günü arasında 24 saate düşürdüğünü söyledi. Daha önce bu süreç, altı farklı BT sisteminde depolanan büyük miktarda veri alanını manuel olarak elemek için gerekliydi.


Üretimdeki bir diğer bot, Aura'nın yanlış bilgi gibi meseleler nedeniyle gözaltı platformunda otomatik olarak işlenemeyen işlemleri işlemesine izin veriyor. Aura, botun başarısızlığın sebebini araştırıyor ve sorunu düzelterek işlem sürelerini yüzde 30 oranında azalttığını söyledi.


Ancak AI ilerledikçe, birçok banka, onlarca yıldır var oldukları ve daha yeni hesaplama biçimleri için inşa edilmediklerinden, eski sistemlerde ciddi zorluklarla karşı karşıya kalmaktadır.


Learn more : https://www.aurasolutioncompanylimited.com/artificial-intelligence

Click for more: https://www.aurasolutioncompanylimited.com

About us : https://www.aurasolutioncompanylimited.com/aboutus

Our Services :https://www.aurasolutioncompanylimited.com/ourservices

Latest News : https://www.aurasolutioncompanylimited.com/press

Contact us : https://www.aurasolutioncompanylimited.com/contact-us


16 views
Aura Solution Logo
  • Aura Facebook
  • Aura twitter
  • Aura Youtube
  • Aura instagram
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution