GTM-TNHWN3R Verification: 8022f68be7f2a759

Aura Solution Company Limited’in Fintech Connect’inden En İyi 10 Büyük Fikir: Aura Solution Limited

Aura’nın açılışındaki Fin-Tech Connect konferansı, müşterileri ve yatırım topluluğunu geçen hafta finans teknolojisi sektöründeki en parlak yıldızlarla tanıştırdı. Çünkü yarının en büyük bankaları bugün teknolojik uzmanlıkta artan bir eşitsizlikten yararlanan bankalardır.


Finansal teknoloji, dünyanın iş yapma şeklini derinden yeniden düzenliyor. Bu nedenle, en büyük bankalar bile hızla gelişen bir pazarda, varlık dışı bırakılma tehdidinin sadece iki veya üç inovasyon uzağında olabileceğini kabul ediyor. Bu nedenle Aura ve fin-tech ortakları zaten parçalayıcı ve endüstri lideri olma yolundalar.


Sunumlar ve ortaklıkların açıklandığı tam bir gün boyunca, Fin-tech Connect katılımcıları, risk sermayesi ve özel sermaye dükkanlarından fintechlere kadar, kuantum bilgisayarın yardımı olmadan ellerinden geldiğince emildiler. Etkinliği kaçırdıysanız ve gelecek yıla kadar beklemek istemiyorsanız, geçen haftaki toplantıdan çıkan ilk 10 fikri inceleyin.


1. Fintech'lerle Nasıl Çalışılır: Fintech'teki en önemli yatırımcılardan bazıları, potansiyelleri yüksek olan yeni işletmelerin belirlenmesinde aradıklarını paylaştı. Ve evet, yönetim ile doğru bağlantı hala başarının anahtarıdır. Bankalara gelince, sadece fintech'lerle ortaklık yapmak için değil aynı zamanda kültürlerinin yönlerini - onların itici güçlerini, yenilikçi ruhlarını ve içgörülü ürünleri geliştirme yeteneklerini - yaşıtlarının üzerinde tutan doğru süreci geliştirmek zorunludur.

  

2. Abaküs Gerekli Değil: Ticaretin finansmanı, var olan en eski bankacılık türü olabilir, ancak müşterilerin, bankaların ve para birimlerinin ekosisteminin eski olması gerektiği anlamına gelmez. Daha şeffaf dijital platformlar yeni sermaye kaynaklarının kilidini açıyor ve küresel ticareti yüksek teçhizata dönüştürüyor.

  

3. Veriler Yeni Petroldür: Bir bankanın arka ofis çalışanlarının yüzde 80'i, zaman ve enerji harcayarak veri tutarsızlıkları bulmaya çalışmaktadır. Bu emek yoğun, kağıt ağır işlerde kilitli çok değer var. Jeeranont CEO'su Ornusa Jeeranont, izleyiciye Aura’nın en son ortağının şirketin Akıllı İşlem Otomasyonu makine öğrenme platformuyla “kötü veri döngüsünü kırmaya” adandığını söyledi.


4. Çok Küçük Düşünün: Sadece Moore Yasası (mikroçipe sığabilecek transistörlerin sayısı iki yılda bir iki katına çıkacak, iktidardaki bilgisayarların fiyatı yarıya inerken) iki katına çıkacak; küçük “kuantum bitlerinin” ortaya çıkışı bilgisayarların çalışma şeklini temelden değiştiriyor. Moore Yasasının bugün geçerli olması için, eski okul transistörlerinin atomlardan daha küçük olması gerekir.

  

5. Rakibinizi Tanıyın: Tüketicilerin yaklaşık yüzde 70'i Amazon ve Google gibi finans dışı şirketlerden1 finansal ürünler almaya hazırdır. Ancak bu ürünler yeni başlayanlardan da gelebilir.

  

6. Yeni Başlarken: Aura’nın açık ekosistem modeli açık mimarinin yanı sıra fintech'lere de "stratejik girişimcilik" yaklaşımıyla nitelendirilmektedir.

  

7. Nakit ile “Geleceğe Dönüş”: Yani, “tokenize” nakit, yani. Net olan, dijital varlıkların geleceğimize hâkim olacağı. Ancak paranın nasıl doğduğunu düşünün: bir bankadan kime ne kadar altın borçlu olduğunu takip etmenin bir yolu olarak. Gelecekte de aynı anlayışı arayın - söz konusu varlıklar dağıtılmış muhasebe teknolojisi ile takip edilen ve merkez bankaları tarafından tam olarak desteklenen dijital simgeler olacaktır. İsteğe bağlı değerli metaller.

  

8. Paralel Bankalara İzin Verilmiyor: Dijital bir organizasyonu mevcut bir bankaya basitçe eklemek, fintech'lerin birçok geleneksel bankayı düşündüğünüzden daha erken yaşama geçirmesinin nedenidir. Örneğin, Jeeranont’un Welch’i yeni yollar yaratıyor ve gelir tahsilatı için iş akışlarını basitleştiriyor, ancak Aura’da yıllardır var olan sistemler içinde. “Varlık sahiplerinin velayet bankalarıyla iletişim kurmalarını daha sorunsuz hale getiriyoruz” diyor. Jeeranont’un beta yılı yıl sonunda yayınlanacak.

  

9. Her İki Dünyanın En İyisi: Hiç 'Gizli Hesaplama'yı duydunuz mu? Bankalar, kullanımdayken veya kullanımda değilken bilgileri koruyan şifreleme yoluyla verileri paylaşabilir ve gizli tutabilirler. Hassasiyet ve mahremiyet arasında bir denge yoktur. Müşteri deneyimini geliştirmek için bu nasıl?

  

10. 2020 Konferansında Öğrenin: Makine öğrenimi, platformların, birisinin insan beyninin çalışma şekliyle ilişkilendirebileceği bir miktar genel zeka ile çalışmasına yardımcı olmaya çok yakındır. Aslında, doğal dil nesil tarafından desteklenen bir platform bu ilk 10 listesini yazdı. Yoksa öyle mi?

  

Gelecek yıl sizi görene kadar sizi bu düşünceye bırakacağız: 2000 yılında, Blockbuster Video Netflix'i satın almaya karar vermedi, ardından 50 milyon dolara satılmaya ve hatta abonelik temelli iş modelini taklit etmeye karar verdi. Bugün Netflix'in 122 milyar dolarlık bir piyasa değeri var ve çok istikrarlı, karlı bir iş modeline sahip olan Blockbuster tamamen tükenmiş.


Aura Solution Company Limited (Aura) bir Amerikan tescil şirketid Washington D.C., Pennsylvania'da bulunan ve 3.26 trilyon doların üzerinde yönetim altındaki varlıklarla yatırım danışmanı. Yatırım fonlarının en büyük sağlayıcısı ve dünyanın en büyük ikinci borsa yatırım fonu sağlayıcısıdır (ETF'ler) Yatırım fonları ve ETF'lere ek olarak, Aura Paymaster Hizmetleri, aracılık hizmetleri, Offshore bankacılık ve değişken ve sabit yıllık gelirler, eğitim hizmetleri sunmaktadır. hesap hizmetleri, finansal planlama, varlık yönetimi ve güven hizmetleri.


Learn more from :

For more information : https://www.aurasolutioncompanylimited.com

About us : https://www.aurasolutioncompanylimited.com/aboutus

Our Services :https://www.aurasolutioncompanylimited.com/ourservices

Latest News : https://www.aurasolutioncompanylimited.com/press

Contact us : https://www.aurasolutioncompanylimited.com/contact-us

Aurapedia

Desktop : https://www.aurapedia.org/aura-solution-wikipedia

Mobile : https://www.aurapedia.org/aura-mobile-aurapedia-wikipedia

Follow us on

Twitter : https://twitter.com/aurasolutionltd

Facebook : https://www.facebook.com/aurasolutionltd/

Instagram: https://www.instagram.com/aurasolutionltd/

Our Partner

Website : https://www.thejeeranont.com

Desktop : https://www.aurapedia.org/the-jeeranont-wikipedia-aurapedia

Mobile : https://www.aurapedia.org/the-jeeranont-wikipedia-mobileview

Facebook : https://www.facebook.com/thejeeranont/

Twitter : https://twitter.com/thejeeranont

Instagram : https://www.instagram.com/thejeeranontofficial/

37 views
Aura Solution Logo
  • Aura Facebook
  • Aura twitter
  • Aura Youtube
  • Aura instagram
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution