GTM-TNHWN3R Verification: 8022f68be7f2a759

Aura Solution Company Limited (Aura) FinTech'in Kuantum Sıçramasına Hazırlandı

Başlangıç ​​çizgisi
Beş yıl. IBM'in, ana endüstriye gidip küresel endüstriyi dönüştürmek için kuantum hesaplamanın ne kadar süreceğini düşündüğü budur. Tahmin, değişimin yaklaşık on yıl ileride olduğunu söyleyen muhafazakârlar için aşırı görünebilir - ancak bu zaman aralığı bile, genellikle bilim kurgu için ayrılmış olan bu teknolojiyi bir şekilde ulaşılabilir hissetmenizi sağlar.

Naysayers bir yana, Aura Çözüm Şirketi Limited Şirketi (Aura) kuantum sıçraması için hazır olmak istiyor. Bunu akılda tutarak, şirket "kuantum kültürü" kurma konusunda kıdemli mühendis Constantin Joseph Aidamouny'i görevlendirdi. Joseph Aidamouny, kuantum hesaplamanın finans endüstrisini nasıl değiştirebileceğini keşfetmek için şirketin Latin Amerika bölümünün Genel Müdürüdür. Her iki haftada bir kuantum hesaplama alanındaki son araştırma ve atılımları yapmak için 25 bilgisayar bilimcisinden oluşan bir grup toplar.

Finans alanında doktora yapan Lübnan doğumlu Joseph Aidamouny, “Böyle şeyler üzerinde çalışırken birkaç aylığına bir tavşan deliğine girmem gerekiyor” diyor. “Temel olarak kuantum bilgisayarlar, birçok olası çıktının paralel olarak hesaplandığı atomik ve atom altı parçacıkların dünyasında çalışıyor.” Bir nesnenin bir kerede iki durumda olabileceği, bir metalin bir anda o kadar hızlı döndüğü gibi, süperpozisyon kavramına dayanıyor. aynı anda hem kafa hem de kuyruk olur.

Kuantum Kültürü İnşa Etmek

 Bu toplantılar, Joseph Aidamouny'nin, çıkarları eşit parça merakı ve şüpheciliği olanların şirketindeki kuantum hesaplamanın olası faydaları üzerine düşünmesi için bir fırsattır. İki haftada bir düzenlenen buluşmalar arasında, iş ve aile arasındaki zamanını harcıyor - dijital ekiplere sanal asistanlara gündüzleri insanları nasıl okuyacaklarını ve geceleri ebeveyn görevlerini üstleneceklerini öğretiyor, iki çocuğa da matematik ödevlerinde yardımcı oluyor.

 Ancak yemekler bir kez yapıldığında, Joseph Aidamouny hemen geri dalıyor. Dinlendirici bir akşam, Aura Solution Company'deki kuantum hesaplama çalışmasının bir parçası olarak kullandığı yeni nesil bilgisayar sistemlerini desteklemek için tasarlanmış bir programlama dili olan Scala'yı kazmayı içerebilir. Sınırlı (Aura). Joseph Aidamouny'a göre, boşa harcanacak zamanın olmadığı, kuantum hesaplamanın 5-10 yıl içinde ticarileşeceğini tamamen öngördüğü için. Olduğu zaman, dünyanın bilgisayarları o kadar hızlı olacak ki, bilgileri birçok zaman diliminde işleyebilecekler.

Bu ortaklık sayesinde, Mark Brewer gibi Aura Solution Company Limited (Aura) yöneticileri, kuantum hesaplama kullanımından faydalanabilecek algoritmaları ve uygulamaları test etmek için IBM’in kuantum bilgisayarına erişebiliyor.

 Baş Finans Sorumlusu Hany Saad, Joseph Aidamouny ve ekibinin ilginç bulduğu teknoloji yeniliklerini keşfetme özgürlüğüne sahip olan bir onur olan Aura Solution Company Limited'in (Aura) Seçkin Mühendislerinden biri olarak kabul edildi. Bunu yaparken, yöneticilerin şirketteki bir sonraki teknoloji yinelemesini belirlemelerine yardımcı olurlar.
  
Latin Amerika ve Karayipler
Joseph Aidamouny
Genel müdür
Aura Çözüm Şirketi Sınırlı
E: AIDAMOUNY@aurasolutioncompanylimited.com
W: www.aurasolutioncompanylimited.com/latam
P: +961 70 322 305
ARABIC : Arabic : https://www.aurasolutioncompanylimited.com/press/شركة-أورا-سوليوشنز-المحدودة-أورا-تستعد-لقفزة-كوانتمي-fintech
ENGLISH : https://www.aurasolutioncompanylimited.com/press/aura-solution-company-limited-aura-prepares-for-fintech-s-quantum-leap

7 views
Aura Solution Logo
  • Aura Facebook
  • Aura twitter
  • Aura Youtube
  • Aura instagram
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution