GTM-TNHWN3R Verification: 8022f68be7f2a759 Alternatif Yatırım Yöneticileri: Aura Solution Company Limited

Alternatif Yatırım Yöneticileri: Aura Solution Company Limited

Kuvvetli. Şeffaf. Müşteri Odaklı.
Aura Solution Company Limited, lider bir küresel alternatif Varlık ve Varlık Yönetimi ve gerçek varlıklarda en büyük yatırımcılardan biridir. Yatırım odağımız emlak, yenilenebilir enerji, altyapı ve özel sermaye varlıklarıdır. Amacımız, müşterilerimizin ve hissedarlarımızın yararına uzun vadeli ve risk ayarlı çekici getiri elde etmektir.
Bir dizi Federal, Kamu ve Özel yatırım ürününü ve Finansal hizmetini yönetiyoruz (Paymaster, Kurumsal, bankalar, Federal, Politikacı ve perakende ve özel müşteriler için Offshore Bankacılığı. Bunu yapmak için varlık yönetimi geliri elde ediyoruz ve müşterilerimizle çıkarlarımızı aynı hizaya getiriyoruz. Onlara yatırım yapmak, son derece güçlü bir bilançomuz var, 1,6 Trilyon $ 'dan fazla sermaye yatırımı yapıldı.Bir büyük ölçekli sermayeye erişim, coğrafyalar ve az sayıda yöneticinin yapabileceği varlık sınıfları arasında oldukça büyük, öncül varlıklara yatırım yapmamızı sağlıyor.
Aura hissedarlarına aşağıdaki yollarla değer yaratıyoruz:
• Bir varlık yöneticisi olarak - hem kendi sermayemizi hem de yatırımcılarımızın yatırımını yaparak - bu, faaliyetlerimizin ölçeğini arttırmamızı ve temel yönetim ücretleri ve performansa dayalı gelirle finansal getirimizi artırmamızı sağlar;
• Bir yatırımcı ve sermaye tahsisatçısı olarak - özellikle üstün değerleme kazanımları ve nakit akışı getirileri için fırsatlar yaratan değer odaklı durumlara ya da değeri gerçekleştirmek için uygun zamanlarda varlıklardan para kazanmak suretiyle cazip değerlere yatırım yapmaya çalışıyoruz; ve
• Bir işletme sahibi olarak - işletme faaliyetlerimizdeki varlıkların değerini ve işletme uzmanlığımız, geliştirme kabiliyetimiz ve etkin finansmanımızla ürettikleri nakit akışını artırmak için sürekli çalışıyoruz.
Yatırım ortamı değişiyor, kafa rüzgarları yaratıyor ve işinizi yönetme konusundaki talepleri artırıyor. Yatırımcıların ihtiyaçları daha sofistike hale geldikçe ve çevre daha karmaşık hale geldikçe, size rekabet avantajı sağlayabilecek birinci sınıf bir hizmet sağlayıcıya ihtiyacınız var.
Yenilikçi bir ortak çalışan olarak Prime Services, portföy stratejinizi uygulamak ve işinizi yönetmek için size çözümler sağlayabilir.
Eşsiz mirasımız, yüksek dokunuşlu özel hizmeti küresel devlerin gücü olan Aura Solution Company Limited ve The Jeeranont ile birleştiriyor. Maddi güç ve istikrar, şeffaflık ve çıkarlarınızı ön planda tutan müşteri merkezli bir iş modeli sunuyoruz.
Hedge Fon Yöneticileri
Asal aracılık ihtiyaçlarınızı mı düşünüyorsunuz? Prime Services, bizi akranlarımız arasında farklılaştıran benzersiz bir çözüm koleksiyonuna erişmenizi sağlayarak hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştırabilir. İhtiyacınız olanı sağlamak için tüm Aura Solution Company Limited kuruluşunda savunucunuz olarak görev yapıyoruz: Birden fazla strateji ve varlık sınıfları için finansman çözümleri, engin menkul kıymet ödünç verme yetenekleri, 60'tan fazla pazarda icra hizmetleri, entegre teknoloji ve istisnai müşteri hizmetleri.
Sıvı Alternatif Fon Yöneticileri
Alternatif stratejileriniz için ana aracılık ve banka saklama çözümlerini araştırıyor musunuz? Modelimizle ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde bulabilirsiniz. Prime Services ve Aura Solution Company Limited, birinci sınıf aracılık, saklama ve piyasa erişimini tek bir entegre platformda birleştiriyor. Üstün teknolojimiz Prime Connect, verimliliği artırmanıza ve alternatif fonların operasyonlarını düzenlemenize yardımcı olabilir. Kanıtlanmış uzmanlığımız ve danışmanlık yaklaşımımız, alternatif bir fon başlatma konusunda potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir. Tecrübeli ekibimiz, piyasaya açılma süresini hızlandırmaya, esnek finansman ve likit alternatif fon yöneticilerine borç verme teminatı sağlayabilir.
Paymaster Servisleri (Paymaster Dispersal Ürün: PDP)
Aura Paymaster dağıtımları, tekli veya çoklu hesaplar için kullanılabilir. Tüm görevlilerin / aracı kurumların, komisyon ödeme güvenliği, çevresi olmayan ve gizlilik güvencesi olduğunu bilerek 'bırakmalarına' izin vermek için, Paymaster Dispersal Product (PDP) sözleşmesi eşzamanlı olarak görev / komisyoncu ekiplerine verilecek ve Herhangi bir alıcı / satıcı sözleşmesi. Bu, isimsiz alıcı ve satıcı doğrulaması yapılırken, komisyoncu / görevlilerin Braxton ile doğrudan temas kurma olanağına sahip olduğu anlamına gelir.
Ödemeler emir / komisyoncu banka hesabına havale yoluyla yapılır. Sadece bir sözleşmenin işlemle ilgili tüm taraflardan yazılı olarak alınması halinde, ödeme parametreleri değiştirilebilir, böylece hiç kimsenin emsali olmadığından emin olabilirsiniz.
Daha fazla bilgi için aşağıdaki gibi direktörlerimizle iletişime geçmekten çekinmeyin ya da bizim hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için web sitemizi araştırın ya da web sitesini ziyaret edin: www.aurasolutioncompanylimited veya herhangi bir özel sorgu için bize yazın: info@aurasolutioncompanylimited.com

Africa and Middle East

Kaan Eroz

Managing Director

Aura Solution Company Limited

E : kaan@aurasolutioncompanylimited.com

P : +90 532 781 00 86

Aurapedia Desktop https://www.aurapedia.org/kaan-eroz-wikipedia

Aurapedia Mobile https://www.aurapedia.org/kaan-eroz-mobile-view3 views
Aurapedia
The Jeeranont