GTM-TNHWN3R Verification: 8022f68be7f2a759

Ödemelerin Geleceği: Aura Solution Company Limited

Washington D.C .: Modernizasyon Çağında Ödemeleri Yeniden Keşfetmek. Odak noktalarının çoğu fintechlerin potansiyel mücadelesi, yeni teknolojilerden kaynaklanan aksaklıklar - blok zincirleme, yapay zeka, genel olarak sayısallaştırma - ve bankaların alakalı kalmaya nasıl cevap verebileceği üzerine odaklandı. Bugün, bu teknolojilerin çoğu artık ufukta değil; bunları kullanıyoruz veya aktif olarak mühendislik üzerine çalışıyoruz ve ürünlerimize dahil ediyoruz: Gerçek Zamanlı Ödemeler, SWIFT gpi, belirtilmiş ödemeler, API'ler ve dağıtılmış defter bazlı yerleşim. Şimdi sorun şu ki: Potansiyellerini nasıl en üst düzeye çıkarırız? Ölçek ve maliyet ekonomisini nasıl elde ederiz? Bu dönüştürücü teknolojileri, gerçek anlamda her yerde bulunmaya, sınırlar boyunca benzer çözümleri birbirine bağlamaya ve bu şekilde her yerde bulunmayı mümkün kılmak için düzenleyici çerçeveler kurmaya nasıl yönlendiriyoruz? Bu sorular tüm bankalarla yüzleşmekle birlikte, sorular, teknoloji yenilikçilerinin mantosunu üstlenen küresel bankalar için en acil sorulardır.


Ödemelerin geleceğine dair net bir eğilim varsa, küresel, gerçek zamanlı bir ödeme deneyimi sunmaktır. Amerika Birleşik Devletleri'nde 2018-19'da ortaya çıkanlar gibi yalnızca yerel gerçek zamanlı ödeme sistemleri değil aynı zamanda geniş, küresel gerçek zamanlı bağlantı ve şeffaflık sağlayan yetenekler.


Kase bu, ancak henüz hangi teknolojilerin, platformların ve kurumların nihayet onu sağlayacağı belli değil. Dijital bir dünya için dönüştürülen eski yetenekler veya eski oyuncular tarafından işletilen yeni platformlardan biri veya birkaçı. Ayrıca, yeni teknolojilerden yararlanarak geç giriş yapanların ödeme alanlarına yaptığı kesintiler de olabilir. Hepsi geçerli olmayacak, ancak geleceği bilmemek eylemsizlik için bahane değil. Müşteriler için en iyi sonuçları yaratacağımıza dair risk almalı, bahisler yapmalı ve ödemeler endüstrisini yönlendirmeliyiz. Küresel yenilik, müşterilerimizin bize sunmamızı beklediği şeydir ve bunu yaparken aşağıdaki zorunluluklara rehberlik etmemiz gerekir.


Müşteriye Odaklanın. Ödemeler endüstrisi de değişirken, müşterilerimiz de kendi dijital dönüşümlerinden geçiyorlar. Yolculuklarını anlamamız ve takdir etmemiz ve hizmetlerimizi değer zincirlerine ve müşteri deneyimlerine kolayca ve verimli bir şekilde bağlamaya hazır olmamız gerekir. Teknolojiden ve onun yapabileceklerinden daha fazla hayranlık duymaktansa, müşterilerimizin ne yapmamızı istediğine odaklanmalı ve hizmetlerimizin onlara kolayca erişebilmelerini sağlamalıyız. Bir örnek API'lerdir: İstemcilerin API'leri keşfetmelerine, abone olmalarına, test etmelerine, entegre etmelerine ve izlemelerine nasıl izin verdiğimiz, bir API'nin kendi işlevi gibi önemlidir.


Kolları anlayın. Ödemeler endüstrisindeki dönüşüm, üç kaldıraç gerektirir: standartların yükseltilmesi, yeterli ağ etkisi oluşturulması ve mevzuatın birleştirilmesi. Çabalarımızı bu özellikleri sergileyen gelişmelere odaklamamız gerekiyor.


Esnekliği benimseyin. Artık birkaç statik ödeme kanalının işlemlerimizin büyük bölümünü taşıması söz konusu değil. Düzenleyici ortam, teknolojideki ilerlemenin hızı, yeni ve akıllı müşteri etkileşimi programları için talep ve ödemeler endüstrisindeki rekabetin artmış seviyesi ve karmaşıklığı, mevcut kanalların hızla değişeceğini ve yenilerinin ekleneceğini garanti eder. Bankalar, yeni kanallar için esnek, uyarlanabilir ve kolayca güncellenen ve değişen ortamın karmaşıklığını artıran ödeme teknolojilerine ihtiyaç duyuyor.


Aktif katılım. Bankalar, Aura'nın yaptığı gibi, yeni ödemeler ekosistemini oluşturan ve bu çevreyi müşterilerimiz için faydalı olacak şekilde şekillendirmeye yardımcı olan endüstri gruplarına (örneğin, SWIFT, The Clearing House) aktif olarak katılmalıdır.


Müşteri Deneyimini Dönüştürün

Ödemeler sektörünün dönüşümünde öncü rol almak yeterli değildir: sağladığımız müşteri deneyiminin tamamını değerlendirmeli ve geliştirmek için çalışmalıyız. Hiç kimse en son teknolojiye sahip bir motoru olan ancak 1980'lerden kalma bir radyo, araba gövdesi ve güvenlik özellikleri olan bir aracı düşünemez. Dijital teknolojilerin ve araçların geleceğini düşünürken, sadece ödemeyle ilgili etkileşimlerde değil, dağıtımları hakkında daha geniş kapsamlı düşünmemiz gerekir; Müşteri deneyimi için de kritik olan destek işlevleri için bunların nasıl kullanılabileceğini düşünmeliyiz.


Bunlar şunları içerir:

Müşteri Sorgulama Yönetimi. Gelişmiş iş akışı, bilgi yönetimi, vaka yönetimi, makine öğrenmesi, doğal dil işleme ve diğer teknolojilerin bir kombinasyonu, müşterilerimizin sorularının azaltılmasına yardımcı olabilir ve yardımımıza ihtiyaç duyduklarında duyarlılığı önemli ölçüde hızlandırabilir. Ürün geliştirme yol haritalarımızı oluşturduğumuz disiplini geliştirebilir ve müşteri talep durumunun yatay görünümlerini dahili olarak paylaşmamıza yardımcı olabilir.


Uçakta. Gemideki faaliyetlerimizi hızlandırmak ve gereksiz adımları atmak için zamanla toplanan müşteri bilgilerimizi kullanabiliriz. Kendinden yapmalı ve satın almadan önce çözümlerimizi denemeyi daha kolay hale getirebiliriz.


İş zekası. Bir kez b olarak kabul edildiHizmetlerimizin, verilerimizin ve analitiklerimizin sağlanmasının bir ürünü hızlı bir şekilde işimizin temeli haline geliyor, müşterileri ve ihtiyaçlarını daha iyi anlama fırsatlarını açığa çıkarıyor, bize alternatifler önerme ve eylem önerme ve istisnalar çözümleme hızını artırma imkanı veriyor. Buradaki zorluk, verilerin kolayca toplanabilmesi için nasıl toplandığını, saklandığını, yönetildiğini ve dönüştürüldüğünü yeniden düşünmektir.


Ödeme sistemlerine bitişik olarak kabul edilebilecek bu dönüşümler daha az önemli değildir ve tüm müşteri deneyiminin dijital olarak yerli şirketlerin belirlemeye devam ettiği beklentilerini karşılamasını sağlar.


Müşterilerimizin dijital geleceği yönlendirmelerine yardımcı olmaya devam ettikçe, endüstrimizin onları dinlemeye devam etmesi ve endüstrilerindeki yapısal ve rekabetçi değişiklikleri gözlemlemesi önemli olacaktır. Gerçek sorunları ele alan ve geleceğin gittikçe artan karmaşık ekosistemleri için gereken hizmetlerimizde esnekliği artıran yeni altyapıları işbirliği içinde geliştirmemiz gerekiyor. Aynı zamanda, tüm müşteri deneyimini dijital olarak sağlama, müşterilerimize müşterilerine daha verimli ve etkili olmalarını sağlama sorumluluğunu taşıyoruz.

  

Aura, Aura Solution Company Limited'in kurumsal markasıdır ve Genel olarak bir bütün veya bağlı ortaklıkları olarak Şirketi referans almak için genel bir terim olarak kullanılabilir ve bir bankacılık şirketi olan Aura Solution Company Limited, 810 Pennsylvania Ave, Washington DC. New York Eyaleti yasalarına uygun olarak örgütlenmiş ve var olan ve İngiltere'deki One Canada Square'deki Londra E14 5AL, İngiltere'deki şubesiyle faaliyet göstermektedir. Bu malzemede yer alan bilgiler sadece toptan müşteriler tarafından kullanılmak içindir ve perakende müşteriler tarafından kullanılmamalıdır. Her yerde tüm ürün ve hizmetler sunulmamaktadır.


Reklam olarak kabul edilebilecek olan bu materyal yalnızca genel bilgi ve referans amaçlıdır ve herhangi bir konuda yasal, vergi, muhasebe, yatırım, finansal veya diğer profesyonel önerilerde bulunma amaçlı değildir ve bu şekilde kullanılmaz. Aura, burada yer alan bilgileri veya verileri güncellemeyi veya değiştirmeyi doğruluğunu veya eksiksiz olduğunu garanti etmez veya vermez. Bu bilgi veya verilere dayanarak veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir kayıp için herhangi bir sorumluluğu açıkça reddederiz. Ticari markalar ve logolar kendi sahiplerine aittir.


© 2019 Aura Çözüm Şirketi Limited. Her hakkı saklıdır.


Website Link : https://www.aurasolutioncompanylimited.com/the-swift-gpi https://www.aurasolutioncompanylimited.com/swift-gpi-for-markets https://www.aurasolutioncompanylimited.com/swift-gpi-for-banks https://www.aurasolutioncompanylimited.com/swift-gpi-for-corporates


18 views
Aura Solution Logo
  • Aura Facebook
  • Aura twitter
  • Aura Youtube
  • Aura instagram
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution