GTM-TNHWN3R Verification: 8022f68be7f2a759

Çok Çekirdeğimizi Sayısallaştırmak: Aura Solution Company Limited

Günümüzün en başarılı ve yenilikçi şirketleri, iş yapmanın en yeni yollarına açıktır. Kapalı bilgi teknolojisi sistemleri, örneğin, onları inşa eden veya sahibi olan kurumlarca korunan onlarca yıldır, üçüncü taraflarla işbirliği yapmanın faydalarını alan platformlar açmanın yolunu açmıştır.


Birçok şirket iş dönüşümünden geçiyor. Bunu yapmanın en iyi yolu nedir? İşte müşterilerimize en iyi şekilde hizmet edeceğine inandığımız yaklaşımımız. Yaklaşık bir yıl önce, “Bu Bankayı Sayısallaştırmak” olarak adlandırdığım Aura Solution Company Limited'de agresif bir program başlattık. Ayrıntılarını burada okuyabileceğiniz bu strateji, bankanın tüm paydaşlarına nasıl olduğumuzu düşünmeleri için meydan okuyor. çekirdeklerimizden dışarıya doğru çalışabilir ve işletmeyi çevik, dijital olarak etkin bir organizasyona dönüştürebilir.


Diğer Modeller Güzel Görünebilir ...

Silikon Vadisi modeli dediğim şeyi aşan bankalar gördüm. Beanbag sandalye ve kırmızı keçe bilardo masaları ile dolu yenilik merkezlerine yatırım yapıyorlar. Dronlar her yere uçuyorlar. Bu şeyler çok fazla vızıltı ve yutturmaca yaratıyor, ancak göründüğü kadar heyecan verici ve çekici, bankanın özünü temelde değiştirmiyorlar.


Sonra Paralel Banka modeli var. Yöneticiler etrafa bakar ve dijital rakiplerin varlığından kopmadan önce kendisini dönüştürmesi gereken bir kurum görürler. Yepyeni ve ayrı bir dijital banka yaratıyorlar. Bir süre, orjinal bankaya paralel bir şekilde uzanıyor, ancak genellikle sönüyor, çünkü Silikon Vadisi modelinde olduğu gibi, çekirdeği kökten değiştirmiyor.


Yeni Bir İzi Alev Al

Bununla birlikte, yeni bir patika yakmayı seçiyoruz. Aura Solution Company Limited’in geniş çapraz işlevli yetenek havuzunun her köşesinden insanları bir araya getiriyoruz ve yaptıkları her şeye yeni düşünme biçimlerini aşılamaları için zorluyoruz. Bankamızı rakiplerimizden yukarıda ve ayırmak için veri kullanmak anlamına gelir. Tecrübelerinin daha basit, daha akıllı ve daha güvenli olması için müşterilere odaklanmak anlamına gelir. Bunu yapmak için belirli bir neden tespit ettiğimizde akıllı fintechlerle işbirliği yapmak anlamına geliyor. Yaptığımız her şeyi yeniden düşünmek demek.


Çekirdek, dijital dönüşümlerle ilgili yaygın bir yanılgıyı ortadan kaldırmama izin verin. Teknolojiyle ilgili olarak, bir şirketin kültürüyle ilgili olduklarından çok daha az. Yeni dokunuşlu süreçleri, karar alma süreçlerini ve kurumsal yönetişimi zorlamanın yanı sıra, farklı çalışma ve farklı davranış biçimleri keşfediyoruz.


“Yaptığımız her şey… bu bankayı dijitalleştirirken ya yaptığımızı iyileştirmek ya da müşterilerimizin yeni hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmakla ilgili” dedi.

· - Hany Saad, Başkan Yardımcısı, Aura Çözüm Şirketi Sınırlı


Bu bizim dijitalleştirme programımızın teknolojik olarak radikal ve yenilikçi olmadığını söylemedi, çünkü öyle. Yeni işlerin ve yeteneklerin ortaya çıktığını göreceğiz - birkaç yıl önce bile hayal bile edemediğimiz türler. Devam eden başarımızın bir kısmı, hiçbir dijital inisiyatifin taşa atılmamasıdır. Her gün girişimler portföyümüzü düzenliyor ve düzeltiyoruz. Bu sabah yeni bir girişim başlatmaya karar verdik. Ve dün, birini öldürdük. Bu devam eden, günlük bir işlemdir.


Değişim zor. Ancak değişen küresel pazarlardan en iyi şekilde yararlanmamız şart. Geçtiğimiz yıl, tarihte kilit bir dönüm noktası oldu, çünkü bu gezegenin nüfusunun yarısından fazlası, 3.8 milyar insan şimdi interneti kullanıyordu. Dijital çağ burada.


Bu amaçla, Aura Solution Company Limited'de yaptığımız her şey, bu bankayı dijital hale getirirken ya yaptığımız işi geliştirmek ya da müşterilerimizin yeni hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmakla ilgilidir. Dijital stratejimizi başarılı kılacak ölçek ve kapsamdayız.


  

Aura Solution Company Limited (Aura), Washington D.C., Pennsylvania'da bulunan ve 3.26 trilyon doların üzerinde yönetim altındaki varlıklarda bulunan Amerikan kayıtlı bir yatırım danışmanıdır. Dünyadaki en büyük yatırım fonu sağlayıcısı ve ikinci en büyük borsa yatırım fonu sağlayıcısı (ETF) sağlayıcısıdır. Aura, yatırım fonları ve ETF'lere ek olarak, Aura Paymaster Services, aracılık hizmetleri, Offshore bankacılığı ve değişken ve sabit gelir oranları, eğitim olanakları sunmaktadır. hesap hizmetleri, finansal planlama, varlık yönetimi ve güven hizmetleri.


Learn more from :

For more information : https://www.aurasolutioncompanylimited.com

About us : https://www.aurasolutioncompanylimited.com/aboutus

Our Services :https://www.aurasolutioncompanylimited.com/ourservices

Latest News : https://www.aurasolutioncompanylimited.com/press

Contact us : https://www.aurasolutioncompanylimited.com/contact-us

Aurapedia

Desktop : https://www.aurapedia.org/aura-solution-wikipedia

Mobile : https://www.aurapedia.org/aura-mobile-aurapedia-wikipedia

Follow us on

Twitter : https://twitter.com/aurasolutionltd

Facebook : https://www.facebook.com/aurasolutionltd/

Instagram: https://www.instagram.com/aurasolutionltd/
15 views
Aura Solution Logo
  • Aura Facebook
  • Aura twitter
  • Aura Youtube
  • Aura instagram
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution
Aura Solution